ULUSAL MEB

Milli Eğitim Müdürlüğünün Eba Yarışında Son Nokta!

 
 100
Milli Eğitim Müdürlüğünün Eba Yarışında Son Nokta! - İl milli eğitim müdürlüklerinin EBA kullanım oranlarıpaylaşılmasıyla birlikte bu durum bazı il ve ilçe milli eğitim müdürülükleriiçin yarış haline getirildi. Okul müdürlerine ve öğretmenlere mesajlarla baskıkurularak EBA kullanım oranları artırılmak isteniyor. Eba kullanımı ile ilgilimesajla baskı kurulduğuna dair söylentiler geliyor. İşte bunun bir örneği...
EğitimX

İl milli eğitim müdürlüklerinin EBA kullanım oranlarıpaylaşılmasıyla birlikte bu durum bazı il ve ilçe milli eğitim müdürülükleriiçin yarış haline getirildi. Okul müdürlerine ve öğretmenlere mesajlarla baskıkurularak EBA kullanım oranları artırılmak isteniyor. Eba kullanımı ile ilgilimesajla baskı kurulduğuna dair söylentiler geliyor. İşte bunun bir örneği...

Mardin 'de bir ilçe milli eğitim müdürlüğünün gönderdiği okul idarecilerini uyaran mesaj, gece yarısı öğretmenlere yönlendiriliyor.

İşte gece yarısı gelen O Mesaj:

"Tüm okul müdürlerimizin dikkatine, öğretmen ve öğrencilerimizin EBA kullanım oranlarındaki gevşekliğinizin devam etmesi durumunda en ağır şekilde gereğinin yapılacağını bilmenizi isterim.

O kadar uyarmamıza rağmen halen bildiğinizi okuyorsunuz. Yeter artık tatil modundan çıkın. Diğer ilçeler bunu başarabiliyorsa bizlerde başarmak zorundayız.

Öğretmenlerimizi bu konuda sert uyarın. Sorun çıkaran öğretmenler varsa bize bildirin. Sizden ricam hassasiyetinizi gösterin. Son ikazımdır."

 

  • EğitimX Yorum
  • Milli Eğitim Müdürlüğünün Eba Yarışında Son Nokta! içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0
Optimized 5790ec0d cf9e 4342 a5bf 705924170926